В AirPods з’явиться датчик тиску для точного розпізнавання вух

Apple вже отримала патент на використання нового сенсора в бездротових навушниках

Функція зупинки відтворення при вийманні з вуха у навушниках AirPods стане працювати краще. Сьогодні для розпізнавання того, що навушники використовуються, залучили оптичний сенсор та акселерометр. Однак вони спрацьовують іноді хибно, і виправити це має датчик тиску.

Apple вже отримала патент на використання нового сенсора в бездротових навушниках. Цей документ пояснює, що датчик тиску працює точніше за акселерометр й оптичний сенсор завдяки наявності різниці тиску, яка виникає при вставці у вушний канал. Якщо просто взяти навушники в руки, такої різниці тиску не виникне, й аксесуар не ввімкне хибно відтворення музики. Щойно гаджет розпізнає різницю тисків, він встановлює з’єднання Bluetooth зі смартфоном та продовжує нормальну роботу.

Оригінальні навушники Apple AirPods презентували в кінці 2016 року, створивши ринок навушників True Wireless. У 2019 році компанія випустила оновлену модель AirPods Pro. Останні, попри ціну 249 доларів, розлітаються як гарячі пиріжки. Партнери Apple, які займаються виробництвом навушників, не встигають забезпечити попит, працюючи на повній потужності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я