В Україну можна переказувати гроші через «дочку» PayPal

Сервіс Cash Pickup дозволяє одержувачеві в Україні забрати грошовий переказ в одному з банків, вказаних на сайті

Про те, що через систему Xoom тепер можна робити переказ грошових коштів в Україну, написав СЕО Creative Quarter Ілля Кенігштейн. PayPal купив компанію Xoom в листопаді 2015 р.

Чому це важливо? До цього часу система грошових переказів PayPal дозволяла відправляти гроші з України, але навпаки це не працювало. Однак новина про те, що через Xoom тепер можна переказувати кошти сприймається, як перша ластівка. Можливо, PayPal в майбутньому також змінить свою політику.

Що ж стосується поточної ситуації, то через Xoom в Україну поки що можна переводити гроші тільки з США. Перекази можна робити в доларах або євро. У списку присутні 10 банків одержувачів, серед яких Приват, Ощад, Укргазбанк, Правекс та інші.

«Раніше Xoom дозволяв пересилати кошти в 44 країни, України в цьому списку не було. Починаючи з сьогоднішнього дня, Xoom дозволяє пересилати гроші з США в 130 країн світу, в список яких входить Україна. Анонс про цю подію з’явився на їхньому сайті вчора, 28 серпня 2018 Зі мною представники варшавського офісу PayPal зв’язалися сьогодні вранці», – пише Ілля Кенігштейн на своїй сторінці в Facebook.

Зареєструватися на сайті Xoom може будь-хто. Сервіс Cash Pickup дозволяє одержувачеві в Україні забрати грошовий переказ в одному з банків, вказаних на сайті. Можна пересилати до $2999 на добу, але не більше $6000 за 30 днів.

Щодо комісії, то вона, судячи з усього, прогресуюча. При переказі $100 система знімає $11 комісії. За $500 бере $16, за $1000 – $42, за $1500 – $62 и так далі.