П’ятниця, 14 Червня, 2024

Великий iPad не варто скоро очікувати

Очікується, що Apple презентує свій новий надвеликий планшет уже 16 жовтня. Проте найближчим часом його не варто шукати на полицях магазинів, стверджує Wall Street Journal. Компанія відклала масове виробництво цього гаджета до наступного року для того, щоб постачальники мали змогу безперебійно давати комплектуючі для нових iPhone.

Художник зобразив майбутній iPad 12 поряд з Macbook Air

Початково початок виробництва 12-дюймового iPad планувався на грудень цього року. Однак виробники дисплеїв не справляються з замовленнями на екрани для iPhone 6 Plus. Окрім цього, є проблеми у Foxconn, яка займається кінцевим збиранням гаджетів. Компанія не може найняти достатньо персоналу для задоволення своїх виробничих потреб, тому Apple прийняла рішення відкласти старт виробництва великого планшета.

Порівняння розмірів iPad різних діагоналей

За попередніми даними, новий iPad має отримати дисплей, який за роздільною здатністю збігається з ноутбуком iPad Air і становить 2048×1536 пікселів. Цей гаджет отримає знімну клавіатуру та буде працювати під управлінням OS X – експерти вважають, що в цьому він буде схожим на планшет Microsoft Surface.

 

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися