Вівторок, 28 Травня, 2024

«Брекзіт» підштовхнув Apple розширити функціональність NFC у iPhone

Звична для власників Android процедура сканування по NFC паспортів з чіпами скоро стане можливою на iPhone. Дякувати варто найбільшому в цьому столітті політико-економічному процесу в Європі – «брекзіту». Нові функції NFC на iPhone з’являться вже до кінця 2019 року.

Розширити функціональність Apple умовили британські чиновники. Після виходу Британії з ЄС на острові залишиться багато громадян цієї співдружності. За приблизними оцінками, переїжджати з Британії до ЄС після «брекзіту» не хочуть понад 280 тисяч громадян ЄС. Перевірити їхню особистість буде простіше, якщо телефони iPhone зможуть сканувати паспорти.

Сьогодні функціональність iPhone NFC обмежена лише зчитуванням даних у форматі NFC Data Exchange Format, який найчастіше використовується в радіомітках. Через це влада Великобританії не може розробити додаток EU Exit для громадян ЄС, які мають iPhone.

Аналогічна програма доступна на Android. Додаток EU Exit: ID Document Check дозволяє віддалено перевірити особистість користувача, зчитуючи дані з чіпа в їхньому паспорті чи ID-картці. Для перевірки належності документа конкретній людині використовується технологія розпізнавання обличчя.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися