П’ятниця, 14 Червня, 2024

Бонуси за кредитку

МТС розширює свою програму лояльності, і тепер до неї зможуть приєднатися користувачі карток «Альфа-Банку». Оплата за допомогою «Альфа Connect» будь-яких товарів і послуг дозволить її власникам автоматично отримувати бонуси на свій мобільний номер. Останні можна обмінювати на безплатні хвилини, SMS і MMS, мобільний інтернет, на ваучери для покупок у мережах партнерів, таких як магазини електроніки, парфумерії, ресторанах, туристичних і страхових компаніях тощо.

Оформити «Альфа Connect» можуть абоненти контракту та передплати. Картка має пільговий період до 55 днів використання кредитних коштів за ставкою 0,01% на рік. Окрім цього, вона дозволяє знімати готівкові кошти в будь-якому банкоматі України без комісії. Власнику також щодня нараховуються до 28 бонусів за кожні 100 грн покупок, подарункові бонуси в розмірі до 1 000 бонусів за активацію карти і до 1000 бонусів за її активне використання.

Вибрати й оформити кредитну картку «Альфа Connect» можна в інтернеті на сайті «Альфа-Банку» або в його контакт-центрі за телефоном 0-800-500- 183. Доставка пластику безплатна в будь-яку точку України, проте її можна забрати і в найближчій точці продажу «Альфа-Банку».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися