Вівторок, 12 Грудня, 2023

Як iPhone довелося сісти в тюрму, щоб повернутися до власниці

Завдяки вбудованим у сучасні смартфони, з iPhone включно, службам пошуку, розшукати їх буває досить легко. Але іноді девайси повертаються додому зовсім іншими шляхами. Наприклад, одному iPhone спершу довелося «сісти за ґрати».

«Ув’язнений» iPhone

Незвичайну історію повернення смартфона власниці опублікувало видання Daily Mail. Дівчина втратила свій телефон на вечірці, присвяченій дню народження одного з її друзів. Девайс знайшов поліцейський, який повідомив про знахідку незвичайним способом. Він опублікував на сторінці власниці у Facebook своє селфі, дописавши: «Мабуть, вам варто було б захистити свій iPhone паролем». Він також додав, що девайс чекає свою господиню в поліцейській дільниці.

Поки дівчина збиралася в дорогу, правоохоронець не втрачав часу дарма. Він опублікував ще одне фото, на якому iPhone «посадили» за ґрати. «Не хвилюйтеся, ваш телефон буде повністю зарядженим. Він вже готовий до звільнення за зразкову поведінку», – повідомив поліцейський на сторінці дівчини.

Щаслива власниця «ув’язненого» телефона

Ця історія та фото iPhone швидко розлетілися по Facebook, викликавши масу позитивних емоцій у власниці девайса та її друзів.

Однак, можливо, найбільш приголомшлива історія, пов’язана з втраченим iPhone, трапилася з одним американцем. У нього в 2014 році вкрали його смартфон, і гаджет облетів півсвіту та доїхав аж до Китаю. Колишній власник поїхав за своїм апаратом і подружився з новим господарем.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися