Четвер, 13 Червня, 2024

Як найдорожчий холдинг змінюватиме світ

Google заробляє гроші, а інші компанії холдингу Alphabet тим часом реалізують свої амбіції в різних розробках – від ліків від старіння до роботів-офіціантів. Підсумки роботи цієї нової організації, яка нещодавно стала найдорожчою у світі, показують, що об’єднання було правильним рішенням.

Серед усіх компаній холдингу Alphabet пошуковик Google має фінансову перевагу. У Google входять такі відомі продукти, як пошуковик, карти, Gmail, YouTube і Android, які принесли за останній рік «дочці» Alphabet $75 млрд. Інші підрозділи були не такими успішними: кожна «дочка» Alphabet відзвітувала про річні доходи майже в $450 млн і збитки в $3 млрд. Але це цілком нормально, адже ці компанії працюють над абмітними проектами, які здатні по-справжньому змінити світ.

Безсмертя

Світова медицина зміниться раз і назавжди, якщо один із проектів Alphabet «вистрілить». Одна з дочірніх компаній під назвою Calico збирається викорінити старіння. Останнє є однією з головних причин смерті і недієздатності у світі.

Якщо проект Calico окупиться, Alphabet отримає суттєву бізнес-можливість, прибуток і частку впливу на ринку медичних послуг і технологій.

Суперложки й «розумні» лінзи

Компанія Verily, яка також є частиною Alphabet, придумала інноваційний спосіб боротьби зі сліпотою. Ідею Verily запозичила у виробників фітнес-трекерів, чіпів для стеження за цукром у крові. Тому спочатку ідея розвивалася з «розумних» контактних лінз, які вміють вимірювати рівень глюкози в сльозі й відображати інформацію у вигляді доповненої реальності:

Вони б назавжди позбавили діабетиків потреби здавати кров. Кількома місяцями пізніше Verily продемонстрували ложку для хворих на Паркінсон.

Вітрувіанська людина 2.0

Концепція ідеальних пропорцій і здорового тіла з’явилася задовго до появи стартапів, Google і звичних нам технологій. Але якщо за часів Леонардо да Вінчі не було достатньо ресурсів на втілення концепції в реальність, то сьогодні це цілком під силу з обчислювальними технологіями.

Збираючи біологічні дані з усього світу, від генетичних до анатомічних, від фізіологічних до психологічних, зараз є можливість обчислити не тільки ідеал зовнішності, але й свідомості.

Підключений світ

Проект Loon намагається забезпечити доступ до мереж нового покоління в усьому світі, зокрема, і в місцях, де неможливо прокласти оптоволоконний кабель. «Роздаватимуть» інтернет за допомогою повітряних куль. Цей проект є прямим конкурентом «internet.org» від Facebook, і якщо один з них «вистрілить», ми отримаємо повсюдний інтернет.

Роботи всюди

Google купила Boston Dynamics у 2013 році. До покупки компанія була найбільшим підрядником армії США, яка виробляла робототехніку для руху по пересіченій місцевості. Проект BigDog, створений у 2005 році, служив би для перевезення великих вантажів на великі відстані. Армія США визнала такого робота занадто гучним, і Boston Dynamics звернула увагу на побутову нішу. Вона створила Atlas, 150-кілограмового високого двоногого робота заввишки 1,8 метра, який вміє пилососити.

Енергія вітру усюди

Ще один секретний проект Makani є альтернативним джерелом енергії, який дозволяв би отримати її де завгодно. Поки прототипи проекту виглядають як дрони, літаки і повітряні змії, підключені до проводу, який передає енергію на наземну станцію. За ціною таке джерело енергії набагато вигідніше вітряків, а конструкція дозволяє «ловити» більш сильні вітри, що дмуть вище 300 метрів над землею.

За матеріалами: The Guardian

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися