Субота, 13 Липня, 2024

Трансформувати батька у точку доступу Wi-Fi

Канадське агентство Grip Limited презентувало до Дня батька незвичайний гаджет – краватку із вмонтованою в нього точкою доступу Wi-Fi. TieFi приймає сигнал від домашнього WiFi-маршрутизатора і підсилює його, роздаючи інтернет у радіусі 3 метрів від володаря.

Творці незвичайного гаджета відзначають, що сьогодні навіть удома діти все сильніше віддаляються від батьків. Наявність TieFi мотивує їх у буквальному сенсі бути ближче: краватка гарантовано допоможе частіше бачити рідних, навіть якщо при цьому ви спілкуєтеся в соціальних мережах за допомогою смартфона або граєте в комп’ютерні ігри на планшеті.

Пристрій TieFi має не лише практичне значення. Гаджет створили, щоб показати, наскільки абсурдні прийоми часом змушені використовувати батьки, щоб стати ближчими своїм дітям.

А ті, кому сподобалася ідея, можуть створити подібну краватку самостійно: Grip Unlimited виклала на своєму сайті інструкцію. Знадобиться мікрокомп’ютер Raspberry Pi, акумулятор, картка microSD та кілька інших електронних запчастин.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися