Неділя, 14 Липня, 2024

Як зберегти відеозйомку екрана Windows в анімовану картинку

Побачили якусь нову функцію в інтерфейсі програм на ПК або просто хочете поділитися цікавим моментом з гри? Зазвичай у такому випадку записують відео, яке потім пересилають друзям та знайомим. Але є швидший та зручніший шлях – поділитися анімованою картинкою замість відеокліпу.

Щоб одразу записати відео з екрана у форматі GIF, скористайтеся програмою ScreenToGif. Вона наділена відносно простим інтерфейсом: для зйомки потрібної ділянки екрана необхідно лише перемістити туди головне вікно програми, змінити його розміри, та натиснути Start. Ще до початку зйомки можна задати відповідну частоту кадрів.

Відразу після завершення зйомки відкривається редактор, у якому можна подивитися ролик, видалити зайві і додати нові кадри, застосувати до зображення фільтри, накласти титри чи текст.

У налаштуваннях ScreenToGif можна увімкнути або вимкнути показ курсора миші і підсвічування кліків, увімкнути автоматичне збереження створених файлів, встановити гарячі клавіші, які використовуються для старту та зупинки запису відео.

Програма розповсюджується безоплатно та не потребує установки. Завантажити її можна із сайту розробника.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися