П’ятниця, 21 Червня, 2024

Як поповнити рахунок оператора іншої країни

Туристам, студентам і фахівцям в іншій країні дуже важливо залишатися на зв’язку зі своїми близькими, а також мати можливість спілкуватися телефоном всередині нової держави. Але часто в такій ситуації поповнити рахунок мобільного — складне завдання. Як переказати гроші стільниковому оператору іншої країни?

Поповнення рахунку оператора за кордоном може знадобитися в найрізноманітніших випадках. Наприклад, ви працюєте за кордоном, а в Україні залишилися літні батьки. Щоб вони не витрачали кошти на дзвінки, можна регулярно класти їм гроші на телефон, навіть перебуваючи в іншій країні. Те ж саме стосується і ситуації, коли дитина поїхала вчитися за кордон.

Поповнити рахунок іноземного оператора дуже важливо і для власного користування. Вкрай складно (практично неможливо) жити в іншій країні і не купити сім-карту місцевого оператора. Відпочинок на закордонних курортах, особливо тривалий, — ще один подібний випадок. Складність полягає в тому, що країн і операторів значна кількість, і у кожного є свій сайт, свої методи оплати. Часто, якщо поповнення і доступне, то незручне для іноземця.

Поповнення рахунку мобільного телефону через інтернет

Ідеально, коли у користувача є можливість покласти гроші на мобільний телефон в одному місці без прив’язки до країни перебування. Такі умови надають платіжні онлайн-сервіси, які співпрацюють з великою кількістю стільникових операторів. Вони розраховані не тільки на місцевих клієнтів. Послуга розроблена таким чином, що процес поповнення є дуже простим і швидким.

Наприклад, перебуваючи в США, можна за кілька секунд поповнити рахунок з банківської картки на Київстар своїй мамі з Києва. Для цього потрібно зайти на сайт iPay.ua або інший платіжний онлайн-сервіс України, ввести номер телефону, який хочете поповнити, і суму. Інший спосіб — переказати кошти за номером договору.

Як бачимо, покласти гроші на мобільний телефон оператора будь-якої країни дійсно можливо. І це дуже швидко і зручно. Досить мати доступ в інтернет, знати потрібний сайт і виділити пару хвилин вільного часу.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися