Понеділок, 11 Грудня, 2023

Як у кіно: грабіжники на ходу витягли з вантажівки смартфони на півмільйона євро

Поліція Нідерландів заарештувала п’ятьох чоловіків, підозрюваних у крадіжці iPhone вартістю 500 тисяч євро. Але найцікавішим є спосіб, у який зловмисники крали смартфони. Вони використовували трюк із кіно, що нагадує одну зі сцен фільму «Форсаж».

За даними поліцейських, п’ятеро уродженців Румунії віком від 33 до 43 років напали на вантажівку з iPhone у ніч на 24 липня неподалік від містечка Хорст. Грабіжники їхали на модифікованому фургоні і змогли впритул під’їхати до вантажівки.

Прямо на ходу один зі злочинців заліз у кузов зі смартфонами і передав коробки з iPhone спільникам через отвір у даху. До затримання підозрюваних поліцейські скептично ставилися до ідеї того, що пограбування на ходу можливе.

«Вантажівка перевозила вантажі з точки А в точку Б і не зупинялася. Однак телефони зникли. Отже, це повинно було статися так. Зараз нарешті у нас є докази – фургон і вкрадене», – розповів представник нідерландської поліції Ед Крашевський.

П’ятьох чоловіків затримали цієї суботи, також поліцейські знайшли викрадені смартфони і фургон. У вівторок зловмисники постануть перед судом. Зараз правоохоронні органи встановлюють зв’язок між затриманими чоловіками і 17 схожими випадками в різних країнах Європи.

На жаль, відео незвичайного пограбування в Нідерландах відсутнє. Однак кілька років тому в Румунії хтось теж намагався вкрасти товари з машини на ходу. Виглядало це так:

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися