Якби ноутбук оснастили колесами: найменший персональний електротранспорт

Вага девайсу складає 2,9 кг

У продажу з’явився Walkcar від компанії Cocoa Motors. Це персональний електротранспорт, який можна назвати найменшим із наявних: його розміри приблизно як у ноутбука. Користувач отримує чотири колеса для подорожей містом.

Девайс передньопривідний – електромоторами оснащені два передні колеса. Задні колеса використовуються для керування. Усі чотири колеса мають незалежну підвіску.

Керування виконується зміщенням тіла. Нахилами вправо-вліво можна повертати, а вперед-назад – розганятися та гальмувати.

Девайс оснащений батареєю усього на 68 Вт·год. Такої ємності достатньо для 5 км у спортивному режимі та 7 км в екорежимі. Максимальна швидкість у режимі спорт складає 16 км/год, в екорежимі – 10 км/год.

Вага девайсу складає 2,9 кг. У Cocoa Motors заявляють, що Walkcar використовує найменші доступні мотор-колеса у світі. Їхньої потужності достатньо, щоб збиратися на схили до 10 градусів. Потужність Walkcar у тривалому режимі складає 260 Вт та до 600 Вт у піках.

Мікромобільний транспорт Walkcar виробник уже продає в Японії за ціною 198 000 єн ($1844). Розробник не оголосив про дату запуску в інших країнах, але низка виробників готується презентувати схожий мікромобільний транспорт в Азії, Європі та Північній Америці.