З’явилися перші скриншоти Google Фото у темній темі

Оновлення поки доступно лише деяким користувачам

У «Google Фото» для Android з’явилася темна тема. І хоча вона поки знаходиться в тестовому режимі, а тому доступна не всім, на неї можна подивитися. Експерти ресурсу XDA Developers виклали скриншоти темної теми в «Google Фото».

З новою темою фон у всіх розділах програми стає темно-сірим. Також колір змінюють іконки і кнопки. В інтерфейсі немає чорних елементів, тому на пристроях з OLED-екраном не варто чекати максимальної економії заряду акумулятора.

Оновлення поки доступно лише деяким користувачам. Фахівці XDA Developers робили скриншоти у версії 4.17.0.249919200.

«Ветерани Android» пам’ятають, що до 2014 року інтерфейс цієї ОС був у темному стилі, який називався Holo. Про широке впровадження цього стилю заговорили в січні 2012 року після публікації програмістом Android Framework Адамом Пауелом на офіційному блозі розробників Android.

Починаючи з Android 5 у Google зрозуміли, що AMOLED-екрани не стали такими популярними, як очікувалося, і зробили всю систему білою. Світла тема оформлення комфортніша та безпечніша для очей. Чорний текст на білому фоні легше читати, ніж білий текст на чорному фоні (у темній темі). Лікарі рекомендують використовувати білий фон.

Однак нині з переходом на AMOLED у Google знову повертаються до темної теми оформлення. У Google підрахували, що якщо в смартфоні яскравість виставлена на 100%, тоді темна тема оформлення дасть 60% економії. І на конференції Android Dev Summit 2018 розробники з Google повідомили, що широке використання білого кольору в інтерфейсі Android і додатках – не найкращий вибір. А також, що варто витісняти світлі кольори на екранах темними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я