З’явився месенджер, який розсилає клієнтам iPhone з джейлбрейком

Клієнти отримають смартфони iPhone 4s

Комунікаційний сервіс iMessage працює лише на гаджетах Apple, однак засновнику компанії Pebble Еріку Мігіцовскі вдалося вирішити проблему. Створений ним додаток Beeper дозволяє юзерам Android, Windows, Linux користуватися iMessage. Для цього кожному користувачеві висилають смартфон iPhone.

Beeper запланований як універсальний комунікаційний хаб, який дозволяє об’єднати усі месенджери в одному місці. Адже месенджери між собою несумісні і користувачам доводиться мати по кілька месенджерів одночасно. Наразі Beeper підтримує 14 месенджерів, серед яких Whatsapp, Facebook Messenger, Android Messages (SMS), Telegram, Twitter, Slack, Hangouts, Instagram, Skype, IRC, Matrix, Discord, Signal, Beeper network, iMessage.

Особливу цікавість викликає саме робота з iMessage, оскільки цю програму вдається запустити лише на девайсах Apple. Власне, у Beeper також не змогли подолати цю перешкоду. Однак уже давно відомий спосіб як спілкуватися у iMessage на Android чи іншій ОС. Для цього необхідно мати гаджет Apple, який слугуватиме проміжним хабом для роботи iMessage.

Не у всіх користувачів знайдеться гаджет Apple, тому у Bleeper висилатимуть кожному клієнту iPhone з установленим джейлбрейком. Він слугуватиме проміжним хабом, з’єднуючи додаток Beeper з iMessage. Також клієнти можуть використовувати власні гаджети Apple.

Нині у Bleeper є 50 смартфонів iPhone 4s для відправки клієнтам. Ціна такого сервісу складе $10 на місяць.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я