8 корисних додатків, оптимізованих для старих Android

Далеко не всі можуть дозволити собі фірмову «ракету» від Samsung або LG і при цьому не погоджуються купувати китайські «бюджетники» сумнівної якості. Якщо у вас «старий добрий», але вже не першої свіжості і потужності смартфон, пропонуємо список корисних додатків, які не будуть на ньому гальмувати.

Opera Mini

Цей браузер є найвідомішим з «лайтових». Популярність отримав завдяки простому інтерфейсу і низькому споживанню трафіку. Серед інших плюсів відзначають автоматичний блокувальник реклами та синхронізацію, що дозволяє використовувати браузер відразу на декількох платформах.

Браузер Opera Mini
Браузер Opera Mini
Developer: Unknown
Price: Free

Skype Lite

Спочатку додаток був розроблений для користувачів з Індії, але зараз його може встановити користувач з будь-якої точки світу. Лайтова версія Skype відрізняється меншою вагою, більш «спритною» роботою і повною синхронізацією з вашим обліковим записом.

Skype Lite - Free Video Call & Chat
Skype Lite - Free Video Call & Chat

Facebook Lite

Один із найшвидших додатків для Фейсбука. Розробники постаралися зберегти максимальну кількість можливостей, але при цьому значно знизили «вагу» проти стандартної версії і збільшили швидкодію. Тепер навіть старенький 4.1 зможе потягнути найпопулярнішу у світі соцмережу.

Facebook Lite
Facebook Lite
Developer: Unknown
Price: Free

Parallel Space Lite

Фактично це той самий Parallel Space, з якого «вичистили» всі незначні функції, наприклад, вбудований магазин тощо. Основний функціонал оригінальної програми Parallel Space залишився практично незмінним: можна дублювати програми, іконки на робочому столі і швидко перемикатися між акаунтами.

Parallel Space Lite-Dual App
Parallel Space Lite-Dual App
Developer: Unknown
Price: Free

VideoShowLite

Спрощена версія редактора відео для гаджетів з ОС Android, яка практично не відрізняється за функціоналом від «фул» VideoShow. Розробники провели оптимізацію під старі Андроїди з невеликою кількістю оперативної пам’яті, тому працювати на них тепер набагато зручніше.

UC Browser Mini

Функціональний і швидкий браузер, який максимально економить трафік і володіє всіма потрібними функціями. У додаток запхали менеджер завантажень, зручні інструменти для роботи з вкладками, нічний режим і сторінки інкогніто, вмістивши це все в 3 МБ.

UC Mini-Download Video Status & Movies
UC Mini-Download Video Status & Movies
Developer: Unknown
Price: To be announced

Camera360 Life

Зручний додаток для створення цікавих фотографій і селфі за допомогою фронтальної та основної камери. Для обробки можна користуватися готовими фільтрами, редагувати і стилізувати фото вручну, а також використовувати різні ефекти. «Шарінг» для відправлення фоток друзям і знайомим також передбачено.

Camera360 Lite
Camera360 Lite
Developer: PinGuo Inc.
Price: Free

Clean Master Lite

Полегшена версія одного з найпопулярніших «бустерів» продуктивності. Додаток вміє чистити оперативку, видаляти тимчасові файли і навіть сканувати смартфон на наявність вірусів. Також можна подивитися, які програми використовують найбільше енергії (ця функція є не на всіх старих Андроїд).

Clean Master Lite (Boost)
Clean Master Lite (Boost)
Developer: Cheetah Mobile
Price: Free

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я