Огляд гри Tanks A Lot. Рухайся і стріляй!

Швидка реакція, прямі руки і правильно підібрана комбінація шасі й гармати не лишать супротивнику жодного шансу встояти перед вами

Схоже, BoomBit Games вдалося провести тотальний апгрейд старих добрих «танчиків», який втілився в Tanks A Lot. Фанова і мегадинамічна аркада формату P2P з легкістю відбере кілька годин, а то й днів вашого часу і дозволить зняти напругу після важкого робочого дня.

Яскраві кольори і мінімум полігонів

З перших же хвилин стає зрозуміло, що Tanks A Lot створена виключно для розваги. Меню і інтерфейс програми оформлені в яскравих мультяшних тонах і не перевантажують ні зорове сприйняття, ні відеочіп вашого девайса. Модельки гармат, траків і скринь досить прості і нехитрі, але цілком естетичні і відповідають загальній атмосфері гри.

Ангар для танків (про це трохи пізніше) відображається в 3D-форматі, безпосередньо на полі бою пропонується грати з видом зверху, що дещо нагадує тетрісні танки. Проте від такого положення камери нітрохи не страждають ефекти: постріли, вибухи, анімація пересування машин – усе пропрацьовано на найвищому рівні. Що там говорити, якщо навіть малопомітні колони і деякі елементи на полі бою можна зруйнувати, просто проїжджаючи поряд.

Рухайся і стріляй!

Головна особливість Tanks A Lot – максимально динамічний геймплей, який не дає ні на секунду відволіктися від смартфона. Бої проходять у форматі раундів по 2 хвилини, супротивники підбираються системою випадково, але з урахуванням рівня гравця і крутості його танка. Б’ються командами 3 на 3 з постійним респауном. Окрім того, доступний формат королівської битви а-ля «останній герой», в якому новачкові буде ой як несолодко.

Керувати танком пропонується за допомогою джойстика в лівому нижньому куті екрана (відповідає за рух) і тапів, які дозволяють направляти гармату і стріляти. Якщо до джойстика жодних претензій немає, то тапи здаються трохи незручними – щоб задати напрямок пострілу, палець потрібно тримати на екрані не відриваючи, що вкрай складно в умовах постійного пересування і мінливої картинки. Мабуть, до цього треба просто звикнути.

Тепер відкотимося трохи назад, тобто в ангар. У Tanks A Lot танкісту пропонується зібрати власну машину з двох модулів:
– шасі;
– гармата;

Розробники подбали про те, щоб геймеру було з чого комбінувати. Практично з перших хвилин гри доступні два типи шасі і дві гармати, дуже скоро можна дістати третю варіацію, загальна ж кількість варіантів модулів – більше 10. При цьому кожен тип має додаткові фішки на кшталт ЕМІ-удару в електрогармати або турелі гатлінга. Це все, звісно, можна прокачати.

Швидка реакція, прямі руки і правильно підібрана комбінація шасі й гармати не лишать супротивнику жодного шансу встояти перед вами!

Ігрові режими

Ще одна фішка Tanks A Lot – ігрові режими, що змінюються з плином певного часу. Наприклад, наступні 8 годин може бути доступний командний бій, який потім поміняють на танкобол або битву за ресурси. Кожен режим має свої особливості, так, у танкоболі гравець з м’ячем не зможе стріляти, а в битві за ресурси вбитий супротивник втрачає всі зібрані барелі нафти. Тобто потрібен індивідуальний підхід і якісна командна робота (без прикриття – ніяк).

Після досягнення певного рівня гравцеві відкриються турнірні битви, на яких можна поборотися за дійсно дорогий приз, а до того часу доведеться відкривати ящики в головному меню в надії отримати бонуси і золото.

У підсумку

Якщо ви хочете вбити кілька годин в дорозі або просто розслабитися після важкого робочого дня, Tanks A Lot – те, що потрібно. Інтуїтивно зрозуміле управління, простий геймплей і мультяшна (у хорошому сенсі слова) графіка дозволять по-справжньому розвантажити мозок і просто стріляти, стріляти і ще раз стріляти, щоб отримати крутіші гармати, щоб крутіше стріляти, щоб… ну, ви зрозуміли. Вдалих покатушок!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я