Неділя, 26 Травня, 2024

Огляд ігрового комплекту Cougar Deathfire EX

Мої враження від гібридної ігрової клавіатури і мишки, оснащеної спеціальним сенсором ADNS-5050. Чи варто рекомендувати комплект, і які можливості він надасть на противагу більш іменитим брендам?

Cougar Deathfire EX. Огляд комплекту

Комплектація і упаковка

– ігрова клавіатура Cougar Deathfire EX;
– ігрова мишка Cougar Deathfire EX;
– короткий посібник користувача

Все перераховане запаковано в картонну коробку з яскравим дизайном, котрий поєднує красиві ілюстрації пристроїв і необхідні відомості про них.

Технічні характеристики

Клавіатура Мишка
Тип перемикачів Гибридні (20 мільйонів натискань)  Сенсор ADNS-5050
Anti-Ghosting 19 клавіш Роздільна здатність 1000/500/1500/2000 DPI
Підсвічування клавіш 8 режимів Частота опроса 125/250/500/1000 Гц / 1 мс
Інтерфейс USB Перемикачі OMRON
Габарити 140х448х43 мм Габарити 120х65х38 мм
Вага 800 г Вага 130 г

Cougar Deathfire EX. Як купити першим

Матеріали і якість збірки

У корпусі і клавіатури, і мишки виробник використав матовий пластик, який доповнив деякою кількістю гуми (обплетення кабелю мишки і насадки по периметру нижньої панелі клавіатури), тканини (обплетення кабелю клавіатури), тефлону (насадки на нижній панелі мишки) та металу. Верхня панель клавіатури, яка візуально виглядає алюмінієвою, насправді також із пластику.

Якість збірки особисто мені сподобалося – елементи обох корпусів «збиті» надійно, нічого не розсипається і не тріщить.

Довжина кабелю, як мишки, так і клавіатури – 1,6 метра, чого повинно вистачити чи не для будь-якого підключення. Єдина відмінність – різний матеріал обплетення. Чому зробили саме так, відверто кажучи, особисто мені незрозуміло.

Дизайн

Судячи з усього, виробник вирішив, що клавіатура з цього ігрового комплекту не повинна дивувати якимись незвичайними форматами, виступами і вигинами. Таки чином, перед нами, перш за все, продукт, що повинен привернути увагу користувачів, які шукають рішення, наближене за стилем до класичних 104-клавішним клавіатур.

Ключова особливість обраного формату мишки – симетрична конструкція, а це означає, що вона буде зручна як для правши, так і для лівши. Так, останньому деякий час доведеться звикати до кнопок, розташованих збоку праворуч, але це вже нюанси.

Оснащення

«Серцем» даного маніпулятора є потужний ігровий сенсор ADNS-5050. Крім того, виробник в даному рішенні використовує перемикачі OMRON.

 Cougar Deathfire EX. Оснащення

Що ж стосовно клавіатури, її «візиткою» можна назвати гібридний тип перемикачів з ресурсом 20 млн. Натискань.

 Cougar Deathfire EX. Гібридний ход клавіш

Підсвічування

Але якщо якісний сенсор і зазначені вище перемикачі – «візитка» пристрою всередині, то наявне тут підсвічування – поза сумнівом, відмінна зовнішня риса девайсів.

Для клавіатури, наприклад, виробник підібрав палітру з 8 кольорів і такої ж кількості комбінацій. Крім того, є ще і 8 режимів. На практиці такий «арсенал» дозволяє «вибудувати» підсвічування майже як завгодно.

Активація того або іншого варіанту світіння найпростіша, і все що для цього необхідно – комбінація клавіш з Fn + відповідної цифри від одного до восьми. Так, Fn + 1 – підсвічування в форматі вертикальної веселки, Fn + 2 – горизонтальна веселка, Fn + 3 – дихання, Fn + 4 – хвиля, Fn + 5 – постійне світіння, F + 6 – ритм, Fn + 7 – настроюється підсвічування зон, Fn + 8 – кола на воді.

Також користувач може уповільнювати / прискорювати роботу більшості режимів світіння (1,2, 4,6,8) комбінаціями Fn + PgUp і Fn + PgDn відповідно. А ось активувавши режим постійного підсвічування, таким чином, стає доступною можливість перемикання між 7 відтінками і їх яскравістю. Повністю підсвічування вимикається, якщо кілька разів поспіль натиснути комбінацію Fn + PgDn.

Відносно мишки, у неї 3 зони підсвічування – коліщатко, логотип і весь нижній периметр. Перемикатися між кольорами тут можна, натиснувши на кнопку на спинці.

Ергономіка

Ергономіка мишки в цілому класична, але є також два цікавих моменти у вигляді перемикачів на нижній панелі. Перший з них – вибір dpi, а другий – частоти опроса.

Формат клавіатури максимально наближений до класичної 104-клавішної. Все що примітно тут – дещо різна посадка кнопок, їх конструкція з заглибленням плюс досить високі перемикачі. Само собою тут також є підставки, щоб надати клавіатурі нахил.

Зручність використання

Гібридний механізм перемикачів на клавіатурі мені сподобався – хід кнопок легкий, чіткий і з хорошою чуйністю. Звикання після моєї домашньої клавіатури до цієї зайняло близько години. Помилок в натисканнях було зовсім трохи вже на самому початку.

Виробник задекларував підтримку технології ANTI-GHOSTING – 19 найбільш часто використовуваних клавіш під час гри, які мають особливу опрацюванням. На ділі ж особливої різниці в позиціонуванні я не побачив.

А ось що дійсно сподобалося – можливість міняти місцями кнопки WASD – дуже здорово з точки зору підстроювання ергономіки в тій чи іншій грі.

Обраної формою мишки особисто я залишився задоволений. Формат хвата, точність спрацьовування наявних тут кнопок також не розчарувала.

Замість висновків

Таким чином, перед нами добротно спрацьований ігровий комплект, орієнтований, перш за все, на користувачів, яким не потрібні ніякі особливі формати корпусів, вони цінують гарне оснащення і ергономічність, а ще люблять красиве підсвічування.

Орієнтовна вартість: 1490 гривень

Продукт надано прес-службою EDG Group

Решодько Сергій
Решодько Сергій
Сергій займається IT-журналістикою більше 15 років. Він знається на «залізі» та готує пише огляди для TechToday.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися