Субота, 9 Грудня, 2023

SAS: Zombie Assault 4 – влаштуй для зомбі апокаліпсис

SAS: Zombie Assault 4 – якісний шутер від третьої особи, розроблений командою Ninja Kiwi. Геймеру запропонують стати справжнім солдатом, який спеціалізується на знищенні зомбі. Як ігровий майданчик нададуть цілу космічну станцію, а до неї вагон зброї і мультиплеєр.

Похмуро і в HD

Ось у чому розробників звинуватити не можна, так це в поганій графіці. Незважаючи на велику різноманітність зброї та інвентаря та різноманітне оточення рівнів, усі текстури подано у високій роздільній здатності, мила не знайдено. Моделі якісні й оптимізовані. Дещо дивно виглядає анімація дій деяких істот, але її можна списати на ракурс камери.

Рівні статичні, оточення не змінюється і майже не руйнується, що розчарувало, враховуючи динамічність шутера. Об’єкти і загальна обстановка відтворені в темних кольорах, теж на рівні. Звуковий супровід якісний, присутня і атмосферна фонова музика в стилі «трилер-хорор», і звуки пострілів, вбивств і дій.

Єдине, у чому можна дорікнути команді щодо цього, – надто вже «попсові» моделі персонажів у головному меню і на фоновій заставці, дещо вбивають похмурість атмосфери. Утім, це чисто суб’єктивна оцінка, і враховувати її не обов’язково.

Різноманітність квестів і незручні кнопки управління

Отже, для управління персонажем розробники пропонують 2 джойстики:

  • лівий – пересування;
  • правий – приціл, стрілянина, перезаряджання і гранати.

Чутливість джойстиків налаштувати не можна. Спочатку приціл здається незручним, але з часом звикаєш. Більш суттєва проблема – джойстики розташовані дуже близько до краю дисплея. Під час гри геймер не може відірватися від динамічної картинки і часто виходить за поле джойстика, це призводить до того, що активується кнопка «назад» або «запущені програми» (залежно від того, яким боком повернути телефон).

SAS: Zombie Assault 4 розрахований на сингл-кампанію, про це говорить різноманітність завдань – кожен рівень передбачає не просто тупу стрілянину, а стрілянину з метою. То ворота треба захистити, то заручників врятувати, то знайти і витягти протиотруту з території зомбі.

Однак розробники додали можливість проходити місії в мультиплеєрі (командами по 5 гравців або з друзями). Противники в цьому випадку будуть набагато сильнішими і в кілька разів перевищувати кількісно. Досвід цікавий, і спробувати варто заради гарної «командної гри».

РПГ-спецназ

У грі присутні і деякі елементи РПГ. Так, при вбивстві босів, за відвідування гри і деякі інші дії геймер буде отримувати контейнери зі зброєю, грошима й елементами броні. Зброю можна продавати, деяку апгрейдити, на вибір різні кулемети, гвинтівки, вогнемети та інші смертоносні плюшки. Броня модульна, тобто складається з різних елементів, кожен з яких має захисні властивості і бонуси, апгрейд додається.

Крім луту з РПГ взято й систему прокачування, при підвищенні рівня гравцеві надається 1 бал навичок, навичок багато – від перезаряджання до швидкості бігу.

Висновки

SAS: Zombie Assault 4 – якісний і пророблений шутер від 3-ї особи. Розробники зробили все, щоб утримати геймера якомога довше: різноманітність рівнів і завдань, система луту і прокачування, мультиплеєр. Враховуючи графічну складову і геймплейні можливості, дивно, що гра безкоштовна. З недоліків – дещо незручні джойстики контролю і статичне оточення, але до цього можна звикнути.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися