Як створити власну громадянську кампанію

Для координації і проведення різноманітних громадянських кампаній активісти зазвичай використовують Facebook та інші соціальні мережі. Тепер в Уанеті для цього є окрема платформа – AdvoHub. Його головна ціль – координувати великі маси людей в різноманітних адвокаціях (суспільних діях заради позитивних змін у громадському житті). Там можна залучати волонтерів до своїх акцій, шукати гроші або матеріали на їхню реалізацію, а досвідчені активісти виступають в ролі вчителів та пояснюють ази суспільної роботи.

На сайті є багата інформаційна база щодо громадських рухів та дій. Знаходиться вона в розділі «Про адвокацію». Якщо ви в громадському житті особливої участі не берете, то там буде корисно почитати визначення розповсюджених термінів та прийомів, громадську діяльність, інструменти та правові методи суспільних дій та багато іншого.

У розділі «Кампанії» показуються активні та/або завершені акції. Вони можуть сортуватися за спрямованістю (усього є 10 напрямків – ЖКГ, молодь, екологія, правозахист та інші), популярністю або датою початку. Кожна акція в списку має ілюстрацію, короткий опис, лічильник популярності.

Клікнувши по тій акції, що зацікавила, ви потрапите на її сторінку, де вже є повний опис цілей кампанії та її мети, новини реалізації проекту, та контакти людини, що її започаткувала (нік на порталі, номер телефону, профілі у соцмережах).

Для того щоб приєднатися до кампанії або просто відслідковувати пов’язані з нею події, треба натиснути кнопку «Відстежувати». Ця функція ця доступна лише зареєстрованим користувачам, але ця процедура нескладна. Для початку треба вказати бажаний логін та адресу електронної пошти, на яку прийде згенерований пароль, а потім за бажання заповнити додаткові поля. Але можна поступити навіть ще простіще і просто ввійти за допомогою акаунту на Facebook.

Маючи акаунт, ви можете створювати і власні кампанії. Натиснувши відповідну кнопку, ви потрапите у такий собі онлайн-редактор. Там треба вказати мету адвокації, зробити її розгорнутий опис, ввести контактні дані та додати зображення. Після цього проект відправляється на затвердження модератором.

На час написання матеріалу ресурс мав всього дві активні кампанії. Але враховуючи, що і запрацював він у той же день, висновки про його популярність робити рано.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я