Понеділок, 20 Травня, 2024

Мобільну рекламу окупували програми

Майже кожна безплатна утиліта для мобільного сьогодні має вбудовану рекламу, проте якщо до неї придивитися, то вона зрідка пропонує товари чи послуги. В основному це програми інших розробників, які пропонують завантажити користувачам. На перший погляд це може означати розвиток нового пузиря, однак експерти кажуть, що це не так.

За даними аналітиків компанії IDC, мобільна реклама зайнята пропозиціями програм на 60-75%. Ці дані підтверджують у рекламній агенції Fiksu, за інформацією якої утиліти окупували від 50% до 85% мобільної реклами залежно від пори року. Це означає, що гроші в мобільну екосистему, на яких заробляє Google та розробники, не потрапляють ззовні, а беруться із самої мобільної екосистеми. Зазвичай це означає можливість появи фінансового пузиря, інвестиції в який не мають реального підґрунтя. Однак експерти індустрії кажуть, що розробники програм та рекламодавці ще просто не знають, як використати потенціал мобільної реклами.

Хоча мобільні утиліти використовуються для доступу в інтернет частіше за настільні браузери, прибутковість мобільної реклами не збільшилася. Аналітики eMarketer підрахували, що лише в США рекламодавці витратять на рекламу для настільних ПК близько $37,5 млрд до кінця цього року. Ринок мобільної реклами, за даними Gartner, значно скромніший – лише $2,8 млрд. Найбільші інтернет-сервіси хочуть зламати цю тенденцію та підвищити прибутковість мобільної реклами. За прогнозами EMarketer. її ринок повинен перевищити настільні оголошення до 2018 року.

Повільне опанування мобільної реклами експерти пояснюють тим, що рекламодавці не мають інструментів, які дозволять їм бачити успішність оголошень. Для настільного комп’ютера подібні засоби існують. Окрім цього, мобільна реклама має малу площу на екрані смартфона через його маленькі габарити. Через це рекламодавцям доводиться спрощувати рекламу, і вони не можуть розповісти споживачам історію про продукт. Останнє можуть вирішити відеоголошення, які зменшують залежність від місця на екрані.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися