П’ятниця, 19 Липня, 2024

Роумінг. Кілька поширених помилок щодо нього

Роумінг – найзручніший спосіб залишатися на зв’язку за кордоном. Але під час його використання є певні тонкощі, які варто враховувати. TechToday спільно з експертами Vodafone Україна підготували кілька порад щодо цього. У цьому матеріалі ми розкажемо про три поширені хибні думки щодо роумінгу.

Роумінг VodafoneУкраїна

Під час вхідного дзвінка з невідомого номера можуть списатися великі суми грошей. На жаль, у світі так поширені різні види шахрайства, що деякі люди бояться брати слухавку при дзвінках з невідомих номерів. Разом з тим, не має значення, хто вам телефонує – ви будете оплачувати хвилину дзвінка за тарифами оператора. Шахраї не можуть заробити на вас гроші, просто зателефонувавши на ваш номер. Такі схеми можуть працювати тільки в тому випадку, якщо ви робите вихідний дзвінок на незрозумілий номер.

У роумінгу вас обслуговує той самий оператор, що і в Україні. Виїжджаючи за кордон, ми часто забуваємо, що потрапляємо в мережу абсолютно іншого оператора. Якість зв’язку, сервіс, ціни – усе це вже не повністю залежить від вашого «домашнього» оператора.

Роумінг підключений за замовчуванням. Це твердження справедливе лише для абонентів передплаченого зв’язку. Контрактним абонентам потрібно перед виїздом за кордон звернутися до call-центру або магазину Vodafone Україна, щоб підключити послугу.

Усі матеріали на тему читайте за тегом: Roaming

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися