Середа, 24 Липня, 2024

Як на iPhone копіювати текст з фотографій

З випуском iOS 15 розробники Apple додали функцію “живий текст”. Вона дозволяє розпізнавати текстові, на які дивиться камера смартфона. З її допомогою також можна розпізнавати текст на уже існуючих фотографіях.

Отримані через “живий текст” текст, телефонні номери та іншу інформацію можна в подальшому використовувати як звичайно в будь-яких інших додатках.

Запустіть додаток галереї на своєму iPhone або iPad. Знайдіть фото, яке має текстові написи, наприклад, чек з магазину, рецепт лікаря, меню ресторану, розклад транспорту тощо. Наблизьте текст щипковим жестом, якщо він виглядає крихітним на екрані.

Натисніть пальцем на словах та утримуйте його, щоб викликати інструмент виділення тексту.  З його допомогою виділіть увесь текст для подальшого розпізнавання та копіювання.

Приберіть палець з екрану, щоб з’явилося контекстне меню. Оберіть в ньому функцію копіювання для збереження тексту в буфері обміну.

Функція “живий текст” здатна розпізнавати не лише друкований шрифт, а й рукописні символи. Завдяки цьому можна написаний від руки текст швидко перетворити в друкований, розпізнавши його на фотографії.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися