Вівторок, 16 Квітня, 2024

Вигляд Windows 11 розкрито до офіційного анонсу

Microsoft готується до презентації, яка має стати найбільшим оновленням Windows за останнє десятиліття. Компанія навіть припинила випуск усіх оновлень Windows 10, а також оголосила кінцеву дату її існування. Існують чутки, що на презентації софтверний гігант має представити Windows 11. Ім’я нової операційної системи залишається невідомим, але її зовнішність розкрили до анонсу і джерела підтверджують, що скріншоти є справжніми.

Скріншоти очікуваної Microsoft Windows 11 з’явилися у китайській соцмережі Baidu. На них показано інтерфейс користувача, меню «Пуск». Де в чому вони нагадують дизайн Windows 10x, яку відмінили.

Іконки додатків у майбутній ОС будуть розташовані не зліва, а по центру панелі завдань. Там же розмістяться нова кнопка «Пуск» та меню. Меню «Пуск» буде спрощеною версія того меню, яка наразі існує у Windows 10 і воно не матиме «живих» плиток. У ньому будуть закріплені ярлики додатків. Також воно надаватиме можливість швидко вимикати та перезавантажувати пристрій.

На скріншоті видно, що операційна система називається Windows 11 Pro 21996.1. Очікується, що Microsoft використає в новій ОС більшу частину напрацювань по Windows 10x. Остання спочатку створювалася для пристроїв з двома екранами, але потім її вирішили адаптувати до звичайних ПК. Однак у підсумку її взагалі скасували.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися