Як отримати режим YouTube PIP, не очікуючи на Android O для вашого гаджета

Реалізувати подібну можливість на відмінних від Android O версіях ОС дозволяє додаток Float Tube

Новітній Android O отримав вбудовану функцію «картинка в картинці» (Picture in picture, PIP). Завдяки їй можна, наприклад, дивитися онлайнові відео, одночасно займаючись іншими справами на мобільному гаджеті. Але щоб дивитися відео у форматі YouTube PIP, не обов’язково мати останню версію мобільної ОС.

YouTube

Реалізувати подібну можливість на відмінних від Android O версіях ОС дозволяє додаток Float Tube (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.floattube.app&ref=producthunt&rdid=com.floattube.app). Це безплатна програма, яка працює за рахунок реклами.

Щоб увійти в режим YouTube PIP, відкрийте Float Tube та знайдіть цікаве вам відео. Далі тапніть по ньому для початку відтворення. На екрані з’явиться невелике вікно, що плаває. Саму програму Float Tube після цього можна закрити.

Вікно з відео має три розміри. Найменший займає половину ширини екрана. Другий розмір вписує відео по ширині дисплея, а третій – розгортає його на увесь екран.

Щоб вийти з режиму PiP, достатньо тапнути по кнопці відтворення відео. Після цього необхідно перетягнути іконку додатка на кнопку «Закрити».