Вівторок, 28 Травня, 2024

Як швидко змінювати яскравість на iPhone

Незважаючи на те, що яскравість екрана смартфона – це один з головних параметрів, який впливає на зручність користування ним, операційні системи вимагають досить багато натиснень у меню для її швидкого регулювання. Власники iPhone можуть прискорити це та переключатися від максимальної яскравості до мінімальної потрійним кліком на кнопку «Додому».

Ця порада підійде власникам усіх гаджетів Apple, які працюють під управлінням iOS 8. Для цього необхідно виконати такі дії:

1) відкрити розділ налаштувань, перейти в меню «Загальні» та зайти в пункт «Доступність». У ньому необхідно ввімкнути режим зуму;
2) на екрані з’явиться віртуальне збільшувальне скло – саме так і повинно бути. Натисніть трьома пальцями тричі на екран. Якщо виконати цю дію правильно, тоді з’явиться меню, в якому треба ввімкнути повноекранний зум. Це збільшить увесь екран, після чого слайдером зменшіть збільшення до нуля;
3) у цьому ж меню оберіть пункт «Фільтр» та натисніть «Низьке підсвічування»;
4) вийдіть знову до меню «Доступність» та прокрутіть його до самого низу. Встановіть опцію ярлика доступності та виберіть в ньому зум.

Тепер після потрійного натиснення кнопки «Додому» екран прийме мінімальну яскравість. Повторне натискання поверне попередній рівень підсвічування.

Детальніше про налаштування можна подивитися на відео:

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися