Неділя, 21 Квітня, 2024

Які проблеми можливі в роумінгу

Роумінг – найзручніший спосіб залишатися на зв’язку за кордоном. Але під час його використання є певні тонкощі, які варто враховувати. TechToday спільно з експертами Vodafone Україна підготували кілька порад. У цьому матеріалі ми розкажемо про ті проблеми, з якими можна зіткнутися, перебуваючи в роумінгу.

Несподіваний роумінг

Багато хто подорожує на власних автомобілях, і є небезпека потрапити в роумінг на кордоні. Тобто їдете ви Карпатами і не помічаєте, що вже зареєстровані в мережі словацького або польського оператора. Телефонуючи, подивіться на екран телефона – чи немає там букви R, яка показує, що ви в роумінгу.

Нюанси тарифікації

Наприклад, у США оператори тарифікують «час заняття каналу». Це означає, що як тільки ви почули гудки в слухавці – цей час уже тарифікується. Відповідно, рахунок за розмову може бути більшим, ніж ви розраховували. В Україні оператори не тарифікують цей час.

Також буває, що зарубіжні оператори розбивають рахунок на групи, наприклад, по 2 Мб (за інтернет) або по 1 хв. І коли абонент приїжджає в Україну і бачить рахунок, то в ньому зазначено велику кількість сесій. Але загальна сума від цього не змінюється, тільки вид подання інформації інший.

Інші стандарти мережі

Виїжджаючи НЕ до Європи, перевірте, який стандарт зв’язку використовує дана країна. Наприклад, в Японії поширений CDMA-зв’язок, відповідно, потрібно буде поміняти телефон. До речі, багато операторів Японії надають послуги прокату телефонів. У Канаді відмовилися від 2G-зв’язку на користь 3G. Тобто оператори не надають зв’язок у стандарті GSM 900 і 1800, а тільки в стандарті UMTS 2100.

Усі матеріали на тему читайте за тегом: Roaming.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися