Середа, 19 Червня, 2024

Vodafone Україна дарує житомирянам 12 ГБ з нагоди запуску 3G

Як і обіцялося, 26 липня покриття обласних центрів України третім поколінням зв’язку завершилося. Vodafone Україна запустив запустив 3G в Житомирі. Тепер ще 270 тисяч українців зможуть користуватися швидким мобільним інтернетом Vodafonе.

Для того щоб абоненти Vodafone в Житомирі змогли відчути переваги 3G, Vodafone надає 12 гігабайтів швидкісного інтернету без доплат і підключень мешканцям міста, які користуються передплаченим зв’язком Vodafone не менше трьох місяців.

Оператор надає таким абонентам по 4 додаткових гігабайти швидкісного 3G протягом трьох місяців. Більший обсяг якісного інтернету без щоденних обмежень швидкості і додаткових платежів буде доступний автоматично, незалежно від тарифного плану. Завдяки додатковим гігабайтам від Vodafone вони можуть не обмежувати себе: інтернету із запасом вистачить на перегляд відео, спілкування в соціальних мережах, прослуховування потокової музики та на онлайн-ігри.

Житомир залишився за бортом розгортання 3G тому, що частоти цього покоління зв’язку в місті використовуються Міністерством оборони України. Тому терміни введення зв’язку 3G у Житомирському регіоні залежать від того, як швидко спецкористувачі зможуть звільнити від свого обладнання радіочастоти. Попередньою датою був листопад 2017 року.

Житомир разом із Черкасами, Запоріжжям і Харковом є обласними центрами, де Генеральний штаб Збройних сил України використовував потрібні для 3G частоти. Vodafone Україна досі запустив третє покоління зв’язку в усіх містах, окрім Житомира.

У червні 3G-покриття Vodafone з’явилось більш ніж у 300 населених пунктах. Оператор забезпечив швидкісним мобільним інтернетом рекордну кількість населених пунктів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися