Неділя, 21 Квітня, 2024

МТС зробить Україну чистою

Найближчими вихідними кожен зможе зробити нашу країну трішки чистішою. По всій території України пройде екологічний фестиваль «Зробимо Україну чистою!», до якого долучилася і «МТС Україна». Оператор надасть інформаційну підтримку, візьме участь у національному прибиранні разом зі співробітниками в різних містах України і забезпечить волонтерів мобільним зв’язком.

25 квітня 2015 р. з 10:00 до 15:00 по всій території України відбудеться наймасштабніша екологічна акція «Зробимо Україну чистою!». Цього року вона пройде у форматі Фестивалю Чистоти, який передбачає велопробіги в різних куточках України, екоквести, перегляд «зелених» фільмів, висадження дерев і квітів, благоустрій майданчиків, екофоруми, майстер-класи, польову кухню та щорічний всеукраїнський флешмоб – «Секунда життя, заради єдиної мети».

У рамках партнерства з «Let’s Do It, Ukraine!» компанія «МТС Україна» забезпечує волонтерів мобільним зв’язком, надає інформаційну підтримку фестивалю та бере участь у національному прибиранні. Близько 300 співробітників із родинами та друзями вийдуть на прибирання вулиць, парків та скверів у Києві, Броварах, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Кіровограді та Кривому Розі.

Долучитися до прибирання може кожен охочий. Дізнатись, де відбудеться найближче прибирання, та зареєструватися на участь в акції «Зробимо Україну чистою! – 2015» можна на сайті організаторів letsdoitukraine.org.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися