З якими тарифами школярі йдуть навчатися

Новий навчальний рік часто означає для малечі не лише нову шкільну форму і канцелярське приладдя, але й перший телефон. Якщо раніше батьки вибирали дітям переважно тарифи для дзвінків, то в цьому році 80% нових підключень школярів припадає на інтернет-орієнтовані тарифи, про що говорить статистика продажів у фірмових магазинах «МТС Україна».

За даними аналітиків компанії, сплеск підключення школярів до мобільного зв’язку припадає на останні два тижні серпня, коли сім’ї повертаються з відпусток. У цьому році батьки стали більше цікавитися тарифами виключно для інтернету, які вони купують для своїх дітей разом з планшетами. Так, найбільш популярним тарифом для дітей став «Смартфон 3G», на другому місці розташувався тариф «Планшет 3G», а третє місце посів тариф «Супер МТС Команда 3D», який попередні кілька років був лідером підключень серед школярів.

Батьки виділяють три основні чинники, за якими підключають дітей до мобільного інтернету:

  • доступ до інформації, необхідної для навчання (освітні ресурси, «Вікіпедія» та ін.);
  • можливість спілкуватися та обмінюватися інформацією з однокласниками в онлайні;
  • підключення оновленої послуги «Дитина під наглядом» для відстеження місцезнаходження дитини.

Остання дозволяє батькам менше хвилюватися за дитину та знати, де вона знаходиться, з точністю до 50 метрів. Це можливо при використанні мобільного додатка для Android з підтримкою GPS.

Для того щоб отримати інформацію про місцезнаходження абонента, користувач послуги обов’язково повинен отримати від нього підтвердження. Підключити послугу можна, надіславши SMS на номер 7005 з відповідним номером телефону та ім’ям абонента, місцезнаходження якого потрібно відстежувати. Послугу буде підключено після отримання підтвердження із зазначеного для спостереження номера. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я