П’ятниця, 14 Червня, 2024

З якими тарифами школярі йдуть навчатися

Новий навчальний рік часто означає для малечі не лише нову шкільну форму і канцелярське приладдя, але й перший телефон. Якщо раніше батьки вибирали дітям переважно тарифи для дзвінків, то в цьому році 80% нових підключень школярів припадає на інтернет-орієнтовані тарифи, про що говорить статистика продажів у фірмових магазинах «МТС Україна».

За даними аналітиків компанії, сплеск підключення школярів до мобільного зв’язку припадає на останні два тижні серпня, коли сім’ї повертаються з відпусток. У цьому році батьки стали більше цікавитися тарифами виключно для інтернету, які вони купують для своїх дітей разом з планшетами. Так, найбільш популярним тарифом для дітей став «Смартфон 3G», на другому місці розташувався тариф «Планшет 3G», а третє місце посів тариф «Супер МТС Команда 3D», який попередні кілька років був лідером підключень серед школярів.

Батьки виділяють три основні чинники, за якими підключають дітей до мобільного інтернету:

  • доступ до інформації, необхідної для навчання (освітні ресурси, «Вікіпедія» та ін.);
  • можливість спілкуватися та обмінюватися інформацією з однокласниками в онлайні;
  • підключення оновленої послуги «Дитина під наглядом» для відстеження місцезнаходження дитини.

Остання дозволяє батькам менше хвилюватися за дитину та знати, де вона знаходиться, з точністю до 50 метрів. Це можливо при використанні мобільного додатка для Android з підтримкою GPS.

Для того щоб отримати інформацію про місцезнаходження абонента, користувач послуги обов’язково повинен отримати від нього підтвердження. Підключити послугу можна, надіславши SMS на номер 7005 з відповідним номером телефону та ім’ям абонента, місцезнаходження якого потрібно відстежувати. Послугу буде підключено після отримання підтвердження із зазначеного для спостереження номера. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися