Apple передумала випускати бюджетний iPhone

Поширені в березні чутки про iPhone 6c не отримають підтвердження – Apple не планує псувати продажі iPhone 6 випуском бюджетної моделі. Так вважає Аналітик Тімоті Аркурі з компанії Cowen and Company. Він переконаний у відмові Apple від ідеї випуску пластикового смартфона з 4-дюймовим екраном.

Навесні перспективний iPhone 6c неодноразово згадувався у стрічках новин, а ЗМІ публікували знімки корпусу цієї бюджетної моделі. Аналітики також регулярно давали прогнози щодо його випуску, хоча відомий експерт Мін-Чі Куо з KGI Securities у своїх квітневих звітах засумнівався в імовірності виходу пластикового iPhone в цьому році.

На думку Аркурі, Apple не стане випускати третій варіант свого смартфона разом з iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Поява iPhone з низькою вартістю позначиться на гарних продажах iPhone 6, який до виходу нових флагманських моделей стане дешевшим. Хоча у компанії з Купертіно все було готове до початку виробництва бюджетної моделі телефона, від релізу вирішили відмовитися, каже він.

Попередні прогнози Тімоті досить точно описували зміни підготовлених до виходу смартфонів Apple. Свого часу він майже правильно описав збільшення діагоналі в iPhone 6 до 4,8 дюймів і використання більш потужного процесора в iPhone 6 Plus.