Середа, 22 Травня, 2024

Apple почне сповіщати про сповільнення iPhone апдейтом iOS

Довгий час ходили чутки, що з кожним оновленням операційної системи смартфони iPhone примусово сповільнюють. Згодом ці чутки частково підтвердилися: мобільники сповільнювали, але залежно від циклів заряджання батареї. В Apple відхрещувалися від будь-яких звинувачень, поки їх не впіймали «на гарячому». Тож компанія вирішила попередити майбутні проблеми і з кожним новим апдейтом iOS повідомлятиме юзерів, чи сповільняться їхні девайси.

«Для забезпечення відповідності закону про права споживачів Apple формально погодилася поліпшити інформацію, яку вона надає про зношеність батарей своїх телефонів та вплив програмного забезпечення на їхню продуктивність», – коментує своє рішення компанія.

«Apple вірить, що її iPhones не були дефектними, що функція керування продуктивністю, запроваджена з апдейтами iOS версій 10.2.1 та 11.2, мала на меті, а також реально поліпшувала роботу користувачів. Компанія не робила жодних оманливих заяв і не приховувала важливої інформації, – кажуть в Apple. – Компанія доклала усіх зусиль, щоб вирішити це питання».

Смартфони iPhone при виявленні непідходящих, на їхню «думку», режимів експлуатації, можуть зменшувати свою продуктивність. Рішення приймається на основі даних про температуру девайса, рівень заряду батареї та її внутрішнього опору (збільшується з часом). При досягненні встановлених значень iOS починає зменшувати продуктивність процесора та відеоядра. Для користувача це проявляється у довшому очікуванні запуску додатків, ривках під час гортання екрана, зменшенні яскравості підсвічування, удвічі тихішому звуку (до -3dB), ривках у додатках. В особливо екстремальних випадках може також блокуватися світлодіод камери.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися