Месенджер Tinfoil Chat потребує трьох ПК для спілкування

Передача трафіку відбувається через анонімну мережу Tor

Учасники проекту TFC (Tinfoil Chat) ведуть розробку нової наднадійної системи обміну повідомленнями. Вона повинна забезпечити захист від перехоплення навіть у разі компрометації призначених кінцевих пристроїв. Система являє собою складний програмно-апаратний комплекс.

Передача трафіку відбувається через анонімну мережу Tor для підвищення рівня захисту від перехоплення. Месенджер передбачає використання трьох окремих комп’ютерів кожним учасником листування. На додаток до ПК у кожного учасника повинен бути спеціальний апаратний сплітер, підключений до них.

Перший комп’ютер у системі виконує роль шлюзу – він підключається до мережі Tor та отримує зашифровані повідомлення, після чого передає їх на сплітер без будь-яких змін. До сплітера підключено решту ПК, і другий комп’ютер використовується для дешифрування вхідних повідомлень, які надходять з першого ПК за допомогою сплітера, а третій шифрує відправлені повідомлення. Кожен із них має власний набір ключів.

Кожне повідомлення в розроблюваному месенджері передається в режимі PFS (Perfect Forward Secrecy) на базі криптографічної хеш-функції Blake2b. У цьому режимі отримання сторонніми доступу до одного з ключів шифрування не дозволить розшифрувати перехоплене повідомлення.