Понеділок, 15 Липня, 2024

Навушники AirPods отримають вбудовані камери, щоб відстежувати юзера

Схоже, ідея Apple з оснащення навушників вбудованими камерами переходить від концепції до практики. В лютому 2024 року аналітик Марк Гурман писав, що Apple почала досліджувати оснащені камерою AirPods під кодовою назвою B798. У свіжому звіті іншого аналітика Apple Мінґ-Чі Куо вказується, що технічний гігант планує встановити інфрачервоні камери у свої популярні продукти AirPods і масово виробляти їх до 2026 року.

ІЧ-камери можна використовувати кількома способами, деталізується у звіті: їх можна використовувати для виявлення жестів рукою в повітрі, працювати з такими пристроями, як Apple Vision Pro, щоб покращити просторовий звук, або виявляти зміни навколишнього середовища для програмного забезпечення, включаючи новий Apple Intelligence.

За допомогою інфрачервоних камер AirPods можуть виявляти рухи, наприклад, коли користувач рухає рукою, щоб контролювати гучність звуку або виконувати такі завдання, як зміна музичних треків. За словами аналітика, постачатиме камери компанія Foxconn.

Для інтеграції з Apple Vision Pro Apple може використовувати камери для налаштування звуку, коли користувач рухає головою під час перегляду відео, або підкреслювати звук у частинах фізичного простору.

Ці нові AirPods також можуть працювати з іншими переносними пристроями , такими як Apple Watch , або майбутніми продуктами, над якими, як повідомляється, працює Apple, включаючи розумні окуляри.

Звіт Куо підтверджує попередній аналіз Марка Гурмана з Reuters, який передбачав аналогічне нововведення в AirPods із камерами. Apple домінувала на ринку бездротового аудіо, але, за даними Statista, її частка на ринку знизилася з понад 48% у 2019 році до приблизно 21% минулого року з AirPods.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися