П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Panasonic представила робота, який ігнорує господаря і пукає

Компанія Panasonic представила своє бачення робота-компаньйона. Він називається Nicobo і на вигляд нагадує колобка з хвостом і вдягнутого у в’язаний светр. Він не може ходити по квартирі, зате він може ігнорувати господаря та пукати. А коли його гладять – він виляє своїм хвостом.

Nicobo обладнаний камерою для розпізнавання облич та кількома направленими мікрофонами для розпізнавання звуків навколо. Також у нього є сенсори дотику і сенсор освітлення. Останній дозволяє роботу знати поточну пору доби.

Робот не завжди відповідає взаєминами на дотики. Іноді в нього буває поганий «настрій» і в такі моменти він може відвертатися від господаря та пукати.

Nicobo також вміє розмовляти, однак на початку це лише одне слово. Згодом він опановує мову катакото – так в Японії називають ламану мову або дитяче мовлення. Своїм мурмотінням робот відповідатиме коли до нього звертається господар.

Panasonic планує випустити партію з 320 роботів ціною $360. Випуск почнеться лише якщо виробникові вдасться зібрати $95 000 на краудфандинговій платформі. Також власники робота повинні будуть оплачувати підписку в $10 на місяць за те, щоб Nicobo міг під’єднуватися до смартфона, а також отримував програмні оновлення. Попри це всі заплановані до випуску Nicobo виявилися заброньовані вже через шість годин після старту збору коштів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися