Прозорий телефон став реальністю

В Японії компанія LG показала один із найбільш незвичних телефонів цього року під назвою Fx0. Цей смартфон вирізняється серед інших своєю зовнішністю: він має прозорий корпус, крізь який видно його електронне начиння.

Fx0 презентували під час прес-конференції японського оператора KDDI в Токіо. Сама LG виступала OEM-виробником, а ось над дизайном апарата працював один з найвідоміших японських дизайнерів Токуджін Йашіока. Декілька років тому він вже співпрацював з KDDI та створив у 2004 році телефон, який став експонатом Нью-йоркського музею сучасного мистецтва.

Цього разу для створення Fx0 Йашіока взяв за основу форму корпусу LG G3 та підігнав її під розмір 4,7-дюймового екрана, а для корпусу використав прозорий перфорований пластик. Останнім штрихом стала кнопка «Додому» з логотипом Firefox OS – вогненною лисицею, яка згорнулася навколо земної кулі.

Апаратне начиння цього гаджета ціною у $420 містить процесор Qualcomm Snapdragon 400 з частотою 1,2 ГГц, 1,5 ГБ оперативної та 16 ГБ довготривалої пам’яті з можливістю її розширення до 64 Гб. Роздільна здатність тильної камери становить 8 МП, фронтальної – 2,1 МП. Мобільник підтримує LTE та NFC, а ємність батареї складає 2370 мА*г.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я