Sony показала інтерфейс PlayStation 5: очікування не виправдало себе

Користувачів PlayStation5 очікує знайома за PlayStation 4 концепція із каруселлю іконок

Багато хто очікував, що PlayStation 5 разом із радикальним оновленням апаратного забезпечення здивує також інтерфейсом операційної системи цієї приставки. Таке очікування живила літня обіцянка віце-президента напряму користувацького досвіду PlayStation Мета МакЛоріна. Він тоді сказав, що «торкнуться кожного пікселя». Нині Sony показала перший погляд на інтерфейс і виявилося, що очікування було даремним.

Користувачів PlayStation5 очікує знайома за PlayStation 4 концепція із каруселлю іконок. Її адаптували до 4К, а також додали Центр Управління для швидкого доступу до деяких опцій.

Ігри та додатки у Центрі Управління та на домашньому екрані отримали «активності», наприклад, досягнення в іграх, шкалу прогресу тощо. Тут же можна буде бачити підказки з проходження за наявності підписки на платний сервіс PlayStation Plus.

У Sony також пришвидшили відправку повідомлень, відео та скриншоти. Можна використовувати голосове введення в чаті, а в повідомленнях з’являтиметься попередження про спойлер, якщо відправлена картинка може розкрити якісь вагомі особливості гри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я