У Twitter пояснили, як борються з брехнею після стрілянини в офісі YouTube

У Twitter опублікували пост «Обслуговування публічного спілкування під час «гарячих» подій»

В штаб-квартирі YouTube днями відбулася стрілянина, і майже відразу в соцмережах зловмисники почали поширювати фальшиві новини про подію. Особливо це було помітно в Twitter, який часто використовують для висвітлення подій у реальному часі. Адміністрація цієї соцмережі намагається боротися з фейковими повідомленнями, і розповіла, як вона це робить.

У Twitter пояснили, як борються з брехнею після стрілянини в офісі YouTube

У Twitter опублікували пост «Обслуговування публічного спілкування під час «гарячих» подій». В ньому не згадувалися останні фейкові матеріали, як, наприклад, злам перевіреного акаунта співробітника YouTube Вадима Лаврусика та публікація від його імені неправдивих відомостей. Опублікований адміністрацією Twitter пост є більше документом, який проливає світло на політику соцмережі та цілі модерації постів під час подібних подій.

Публікації про надзвичайні події розглядаються у Twitter за такими критеріями:

  • контент опублікований для знущання над іншою людиною чи порушує правила Twitter щодо грубої поведінки;
  • контент розбурхує страх стосовно однієї із захищених категорій, перелік яких можна подивитися в документі Twitter про політику щодо ненависті;
  • контент неправдиво висвітлює іншу людину та може цим їй зашкодити;
  • акаунт намагається маніпулювати або спотворити спілкування, а також порушує правила щодо спаму;
  • власником акаунта є раніше заблокована людина. У Twitter після блокування не дозволяється створювати нові облікові записи.

Боротьба адміністрації Twitter з фейковими новинами полягає не лише в блокуванні акаунтів та видаленні неправдивих постів. Соцмережа також використовує «Моменти» – інструмент, в якому публікуються перевірені матеріали.