За Джона Віка можна офіційно постріляти у Fortnite

Відчути себе Джоном Віком можна одним із двох способів

Найпопулярніша гра останніх років офіційно отримала найпопулярнішого в останні роки кілера. У Fortnite стало офіційно можливо відчути себе Джоном Віком. Цей анонс приурочили до виходу третьої частини бойовика про цього асасіна.

Відчути себе Джоном Віком можна одним із двох способів. По-перше, можна купити «шкіру» кілера (у вигляді Кіану Рівза) та його зброю. Також доступний режим «Нагорода Віка», в якому необхідно виконати контракт, зібравши нагороди, вижити та знищити інших суперників. Розробники інтригують, що, вирвавшись уперед, кілеру доведеться відбиватися від усіх суперників разом.

Підготовку до появи Джона Віка у Fortnite кмітливі гравці могли помітити за кілька днів до офіційного оголошення. Наприклад, на ігровому острові з’явився будинок цього кілера.

Популярний герой також отримає власну комп’ютерну гру John Wick Hex. Вона цікава тим, що не буде черговим FPS-шутером, а вимагатиме трохи мізків – гру створюють у жанрі екшен-стратегії. Сюжет обіцяють зовсім новий, створений спеціально для гри. Першочергово гру планують для ПК, але версія для ігрових консолей також у планах.

Програмісти тісно співпрацюють з кіношниками, тому обіцяють, що гра буде першими «бойовими хореографічними шахами». Юзери зможуть насолодитися фірмовим збройним стилем кунг-фу, який вони бачили на кіноекранах у виконанні Кіану Рівза. Гравці муситимуть ретельно обдумувати кожну атаку та дію як з погляду миттєвих наслідків, так і з погляду загальних подій. Гра дещо нагадує такі проекти, як XCOM, Jagged Alliance 2, Shadowrun: Hong Kong, Phantom Doctrine.

На запитання про найбільшу гру в світі сьогодні слід відповідати, що це Fortnite: Battle Royale. Розробка студії Epic Games стала притулком для 200 тисяч щоденних глядачів через сервіс Twitch. Вона налічує понад 45 млн гравців та лише в березні принесла доходу на $223 млн. Якби Fortnite була веб-сайтом, вона потрапила б до п’ятірки найпопулярніших у США за даними рейтингу Alexa. Нині до нього входять Google, YouTube, Facebook, Reddit та Amazon. Fortnite розмістилася б десь між Reddit та Amazon.

Аналітики кажуть, що подібна інформація є не просто цікавим фактом. Вони вважають, що на відміну від інших ігрових трендів, Fortnite залишатиметься популярною досить довго. Вона має потенціал досягти вершин Pokemon Go, яка влітку 2016 року захопила майже всю планету, але вже за кілька місяців суттєво «здала» в популярності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я