Неділя, 26 Травня, 2024

Згадайте свій старий мобільник у онлайн-музеї ретро телефонів

Техносфера змінюється настільки швидко, що випущений кілька років назад гаджет – уже музейний експонат. Онлайновий музей мобільних телефонів дозволить згадати свій старий телефон та подивитися на інші цікаві апарати минулого.

Експозиція музею нараховує понад 2100 унікальних телефонів, що датуються ще 1984 роком. Крім перегляду фотографій кожного телефону, доступний також детальний текстовий опис основних функцій та інші деталі, такі як їх вага і кодові імена.

Щоб спростити навігацію по колекції музей відсортував її за різними категоріями, такими як бестселери (наприклад, Motorola Razr V3), потворні телефони (включаючи Nokia 7600) і перші, такі як Sony Ericsson W800, який був першим телефоном Walkman.

Музей мобільних телефонів – це дітище Бена Вуда, який також є головним аналітиком дослідницької компанії CCS Insight. Він створений не тільки для того, щоб згадати старі телефони, які у вас могли бути, але і для того, щоб надихати і навчати нове покоління інженерів і дизайнерів.

Попри колекцію в понад два десятки тисяч гаджетів, багато телефонів все ще відсутні в колекції музею. Сайт закликає до пожертвувань цих відсутніх мобільних телефонів. Користувачі можуть відправити такий старий апарат, якого немає на сайті. Адміністратори музею сфотографують його і перемістять в безпечне сховище, щоб він ніколи не загубився в часі.

Багато історій на сторінках гаджетів є незграбними та неповними, але мобільні телефони є досить недавнім винаходом, тому жодна стара модель не повинна бути забута, вважають адміністратори Музею мобільних телефонів.

Сьогодні ще не проблема самостійно знайти фотографії та докладні відомості про більшість мобільних телефонів в інтернеті. Однак у багатьох випадках буде потрібно переглянути багато сайтів, і зображення можуть бути низької якості. З часом також може стати ще складніше знайти ці старі телефони, якщо їх не каталогізувати належним чином.

З музеєм мобільних телефонів всі апарати будуть в одному місці, з повними деталями, високоякісними зображеннями і з ретельно збереженими самими телефонами. Щоб принаймні один зразок кожного телефону зберігався протягом довгого, довгого часу.

Нещодавно віце-президент Microsoft закликав ігробудівну індустрію зберегти старі ігри. Топ-менеджер пояснює, що ігробудівна індустрія має великі проблеми з збереженням свого минулого, оскільки старі ігри зазвичай стають недоступними. Багато ігор все ще прив’язані до старих апаратних стандартів, включаючи консолі, які більше не підтримуються.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися