Середа, 6 Грудня, 2023

Як видаляти повторення даних в Google Таблицях

При роботі з електронною таблицею у Google Таблиці є зручний спосіб очистити її від дублікатів даних. Такі повторення можуть з’явитися під час копіювання та вставлення інформації в таблицю.

Існує два основних способи видалення дублікатів із набору даних Таблиць. Можна використовувати функцію =UNIQUE, але вона складна і залишає місце для помилок. Інший спосіб вбудовано в меню даних і він пропонує схожий результат з меншим ризиком.

Спочатку визначте набір даних, який містить дублікати, і виділіть його. Можна виділити більше стовпців і рядків, ніж потрібно, за умови, що всі підозрювані дублікати входять у виділення.

Вибравши комірки, перейдіть до меню «Дані», виберіть «Очищення даних» і виберіть «Видалити дублікати».Спливаюче меню пропонує додаткові параметри, як-от ігнорування певних стовпців і наявність у даних рядка заголовка. Установіть прапорець «Дані мають рядок заголовка», якщо дані його мають, а потім виберіть «Видалити дублікати».

Після того, як Таблиці перевірять наявність дублікатів, з’явиться спливаюче вікно з інформацією про те, скільки наборів дублікатів було видалено з документа або про те, що дублікатів не було.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися