Середа, 24 Липня, 2024

Як зберігати вкладки при закритті браузера

Серфінг в інтернеті не обов’язково починати із чистої домашньої сторінки. Ви можете продовжувати дивитися сайти, які відкрили минулого разу. Для цього налаштуйте браузер, щоб він зберігав вкладки при закритті.

Google Crome

Для того щоб зберегти вкладки в Chrome після закриття браузера, виконайте такі дії:

1) відкрийте налаштування Chrome, натиснувши іконку в правому верхньому кутку браузера;

2) у графі «При запуску відкривати» встановіть галочку на пункті «Раніше відкриті вкладки».

Opera

Відкрийте налаштування браузера і в пункті «При запуску» поставте галочку навпроти рядка «Продовжити з того ж місця».

Mozilla Firefox

У вкладці налаштувань «Основні» знайдіть рядок «При запуску Firefox» і клікніть на неї. У меню, що з’явиться, виберіть пункт «Відкривати вікна і вкладки, відкриті минулого разу».

Яндекс Браузер

Яндекс Браузер майже нічим не відрізняється від Google Chrome. У вкладці «Налаштування» ви побачите графу «Із чого починати?». Поставте в ній галочку напроти пункту «Відновити вкладки, відкриті минулого разу».

Safari

Користувачам браузера Apple на Mac OS треба зайти в «Системні налаштування». Для цього натисніть на іконку з яблучком у верхньому лівому кутку екрана. Далі відкрийте найперший пункт налаштувань – «Основні» і зніміть галочку навпроти рядка «Закривати вікна при завершенні роботи програми». У наступному рядку варто встановити максимальну кількість «недавніх об’єктів», оскільки це впливає на кількість збережених вкладок.

Internet Explorer

Відкрийте браузер і у верхньому правому кутку натисніть іконку із зображенням шестерінки. У меню натисніть на рядок «Властивості браузера». У вікні натисніть вкладку «Загальні», знайдіть рядок «Автозавантаження» і встановіть галочку напроти пункту «Починати з вкладок, відкритих у попередньому сеансі».

Microsoft Edge

Для того щоб включити збереження відкритих вкладок після закриття браузера Microsoft Edge, у верхньому правому кутку натисніть на іконку із зображенням «…» і в меню виберіть нижній рядок під назвою «Налаштування». У бічній панелі налаштувань знайдіть рядок з текстом «Відкрити за допомогою» і трохи нижче поставте галочку напроти пункту «Попередні сторінки».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися