Середа, 6 Грудня, 2023

Intel запатентувала власне бачення гнучкого смартфона

Хоча Intel майже не присутня на ринку смартфонів, вона займається розробкою перспективних концептів. Найближчим часом очікується бум гнучких смартфонів, і компанія показала власне бачення. Вона отримала відповідний патент на гнучкий телефон, а художники ресурсу Letsgodigital створили на його основі візуальну модель.

Гнучкий мобільник, на думку Intel, повинен згинатися тричі. Такий формат дасть йому більше можливостей, з природним місцем для стилуса включно. Про апаратне начиння та інші особливості гаджета не варто говорити – він існує лише на папері.

Три робочі сторони мають перетворювати концепт Intel на гігантський планшет, компактний телефон, зручний екран з підставкою для перегляду фільмів, а також робити його схожим на ноутбук.

Нещодавно своє бачення гнучкого телефона також продемонструвала компанія Xiaomi. Її рішення теж має три елементи, але вони організовані інакше, ніж в концепті Intel. Першу живу демонстрацію гнучкого смартфона Xiaomi можна очікувати на прес-конференції 24 лютого. Це перед відкриттям виставки MWC 2019, яка пройде в Барселоні з 25 по 28 лютого. Очікується, що на ній свої гнучкі апарати покажуть також інші виробники.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися