Intel запатентувала власне бачення гнучкого смартфона

Гнучкий мобільник, на думку Intel, повинен згинатися тричі.

Хоча Intel майже не присутня на ринку смартфонів, вона займається розробкою перспективних концептів. Найближчим часом очікується бум гнучких смартфонів, і компанія показала власне бачення. Вона отримала відповідний патент на гнучкий телефон, а художники ресурсу Letsgodigital створили на його основі візуальну модель.

Гнучкий мобільник, на думку Intel, повинен згинатися тричі. Такий формат дасть йому більше можливостей, з природним місцем для стилуса включно. Про апаратне начиння та інші особливості гаджета не варто говорити – він існує лише на папері.

Три робочі сторони мають перетворювати концепт Intel на гігантський планшет, компактний телефон, зручний екран з підставкою для перегляду фільмів, а також робити його схожим на ноутбук.

Нещодавно своє бачення гнучкого телефона також продемонструвала компанія Xiaomi. Її рішення теж має три елементи, але вони організовані інакше, ніж в концепті Intel. Першу живу демонстрацію гнучкого смартфона Xiaomi можна очікувати на прес-конференції 24 лютого. Це перед відкриттям виставки MWC 2019, яка пройде в Барселоні з 25 по 28 лютого. Очікується, що на ній свої гнучкі апарати покажуть також інші виробники.