Четвер, 13 Червня, 2024

iPhone може навчитися друкувати під дощем чи при дайвінгу

Apple щойно отримала новий патент від Бюро патентів і торгових марок США під назвою «Зміна функціональності електронного пристрою під час впливу вологи». У документі описується технологія, що полегшує використання iPhone під дощем. Вона також дозволить відповідати в месенджерах, перебуваючи під водою.

Сучасні смартфони використовують сенсорні екрани, що працюють за ємнісним принципом. На них постійно подається невеликий змінний струм, і при торканні якогось об’єкта до екрана змінюється протікання струму в точці торкання. При потраплянні води на екран вона проводить струм у непередбачуваному місці. Повне занурення ємнісного сенсорного екрану у воду робить його нечутливим до натиснень.

Apple планує, щоб екран iPhone адаптувався до вологи на ньому. Це може бути краплі легкого дощу, постійна волога або якщо телефон використовується під водою.

Технологія виявляє помилкові натискання на екрані, створені рідиною. Окрім цього екранні елементи керування відповідно змінюються: кнопки збільшуються, а також віддаляються від інших кнопок, щоб підвищити точність натискання, коли екран мокрий.

У той же час ємнісний дисплей iPhone автоматично переходить на зчитування тиску, починаючи працювати схожим чином з технологіями Force Touch і 3D Touch, які Apple більше не використовує.

Щоб краплі дощу або рідина випадково не викликали сенсорне введення, Apple вимагатиме, щоб ці натискання пальцями мали більшу силу, ніж динамічний поріг, який змінювався б залежно від типу вологості (наприклад, легкий дощ, сильний дощ).

Зображення з патенту також показує, що iPhone при зануренні відображатиме поточну глибину, щоб користувач міг підтримувати її в межах водонепроникності телефону. Нагадаємо, потрапляння вологи в гаджет Apple не покриває гарантійним ремонтом.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися