Люди вимагатимуть повернути кнопки – дизайнер iPhone про автомобілі

Айв сказав, що дизайн сенсорних екранів має переваги, але покупці автомобілів будуть попит на повернення фізичних елементів керування

Автомобілі останніх років замінили фізичні кнопки сенсорними екранами. Але вони дуже незручні, і навіть просте завдання виконується в чотири рази довше на сенсорному екрані автомобіля, порівнюючи з кнопками. Джонні Айв, який створив дизайн iPhone та iPod, вважає, що люди почнуть вимагати повернення кнопок в автомобілях.

Виступаючи на панельній сесії на конференції в США, Айв сказав, що дизайн сенсорних екранів має переваги, але покупці автомобілів будуть попит на повернення фізичних елементів керування. Джоні Айв розробив дизайн усіх значущих пристроїв Apple – iMac, iPod, iPhone та iPad і був керівником відділу дизайну Apple.

«Я справді вважаю, що існують неймовірні можливості з такими інтерфейсами, як, наприклад, мультитач, — сказав Айв. – Але ми залишаємося фізичними істотами. Я думаю, потенційно маятник може трохи похитнутися, щоб отримати інтерфейси та продукти, які займуть більше часу та будуть більш активними фізично».

Коли модератор панелі – журналістка Кара Свішер – запитала, чи мав на увазі Айв автомобілі, колишній керівник дизайну Apple відповів: «наприклад».

Айва попросили пояснити, як виглядатиме дизайн його власного автомобіля, але він відповів: «Ви знаєте, я не можу вам цього сказати»

Після звільнення з Apple у 2019 році Айв заснував дизайнерську фірму LoveFrom разом із колишнім дизайнером Apple Watch Марком Ньюсоном, залучивши з собою низку колишніх дизайнерів Apple.

У 2021 році LoveFrom оголосила про творче партнерство з Exor, холдинговою компанією родини Аньєллі з контрольним пакетом акцій Ferrari. Тоді голова Ferrari Джон Елканн сказав, що LoveFrom сприятиме творчим проектам з італійським автовиробником.

«Невдовзі після заснування LoveFrom ми почали говорити з Джоні та Марком про можливості поєднати їхню всесвітньо відому творчість із нашою у взаємодоповнюючий та поступовий спосіб. Ferrari являє собою перший, захоплюючий шанс робити великі речі разом, будуючи наше майбутнє», – сказав Елканн у 2021 році.

Тим часом Apple, як вважається продовжує роботу над секретним проектом власного автономного автомобіля. За чутками, технічний гігант найняв 5000 співробітників для роботи над новим електромобілем. Що саме випустить Apple та чи випустить взагалі – залишається таємницею. За чутками, автомобіль Apple буде гарнітурою віртуальної реальності. Також Apple Car шокує гаманець своєю ціною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я