Skype на Android дозволив займатися своїми справами

Skype для Android отримав апдейт, з яким можна спілкуватися та не припиняти поточну роботу на мобільному гаджеті. Такий режим багатозадачності став можливим завдяки тому, що нова версія програми отримала функцію «картинка в картинці». З нею крихітне вікно зображення співбесідника виводиться над іншим контентом.

Це означає, що тепер можна згорнути вікно Skype під час розмови та переключитися до іншої програми, наприклад, веб-браузера, щоб пошукати там додаткову інформацію. Подібна функція вже майже рік доступна для планшетів Android, а з оновленням нею зможуть користуватися власники смартфонів.

Окрім більшої свободи під час розмов новий випуск Skype також отримав декілька додаткових поліпшень до відеочатів. Вони тепер завантажуються швидше, підтримують форматований текст, з напівжирним та курсивом включно, а також дозволяють приймати фотографії від користувачів Skype for iPhone та інших клієнтів.

Завантажити оновлену версію програми можна з магазину Google Play. Для її роботи на смартфоні необхідне мобільне пересилання даних, заощадити на якому можна завдяки пропозиціям МТС. Наприклад, тарифи «Смартфон 0,50» та «Смартфон» дозволяють отримувати необмежений тарфік та дзвінки в мережі за 35 коп/день. А львів’яни та гості міста також зможуть користуватися Skype завдяки безоплатному Wi-Fi, який розгорнула МТС.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я