Середа, 22 Травня, 2024

Смартфонам на Android 7.1 та старіше продовжили доступ до інтернету до 2024 року

Уже восени наступного року значна частина додатків та сайтів перестала би працювати на смартфонах з Android 7.1, але цей термін подовжили. Компанія Let’s Encrypt повідомила, що подовжила час дії сертифікату безпеки ще на три роки.

android-google-smartphone

Сучасний інтернет та додатки працюють за допомогою протоколу HTTPS, для використання якого потрібно мати актуальний сертифікат безпеки. Компанія Let’s Encrypt є одним з найбільших видавців сертифікатів і восени 2020 року вона попередила, що змінює використовувану платформу. Ті гаджети, які не оновилися, не зможуть отримати свіжий сертифікат і на них не відкриватимуться сайти та не працюватимуть додатки, що використовують сайти із новим сертифікатом Let’s Encrypt.

До таких гаджетів, які не оновлюються, належать девайси з Android 7.1 та старіше. Таких пристроїв все ще значна кількість – 33,8% пристроїв Android.

Фахівці Let’s Encrypt придумали, як можна продовжити використання старого сертифіката безпеки. Це дозволить старим гаджетам нормально використовувати інтернет та додатки. Новий термін відключення сертифіката призначили на 2024 рік. Користувачам при цьому робити нічого не потрібно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися