Вівторок, 23 Липня, 2024

Автоматичне розміщення завантажених файлів

Сучасний смартфон дозволяє робити багато щоденних справ, що означає завантажувати на нього різні типи файлів – відео, музику, тексти, таблиці, документи тощо. Система Android не займається їхнім сортуванням, тому папки можуть перетворитися на звалище контенту. Щоб цього не траплялося, можна налаштувати автоматичне розміщення документів по папках залежно від їхнього типу.

Для цього необхідно встановити на смартфон утиліту Auto-Move, яка доступна у платній та безоплатній версіях. Остання має лише один фільтр, і тому на практиці підходить лише для перевірки можливостей. А ось платна версія знімає всі обмеження та дозволяє встановлювати безліч фільтрів. Завдяки цьому можна, наприклад, переміщувати файли PDF в одну папку, AVI та MP3 – у власні окремі директорії.

Утиліта працює у фоні, тому запускати її вручну не потрібно. Вона підтримує декілька режимів роботи, від яких залежить швидкість сортування та споживання заряду батареї. Auto-Move може працювати як сервіс та сортувати файли в реальному режимі часу, як тільки вони завантажуються на телефон. Або вона може час від часу сканувати файлову систему та розміщувати документи за заданими адресами. Окрім цього, утиліта працює як система резервування і дозволяє робити копію даних у пам’яті мобільного.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися